O nas

Na dół

Strefa Urody to wyszukane, pełne klasy i smaku studio urody w Warszawie. Wnętrza naszego salonu dopracowaliśmy w każdym detalu, aby można było w pełni się zrelaksować i zapomnieć o problemach życia codziennego. Wszytko to stanowi urzeczywistnienie marzeń i doświadczeń zebranych podczas naszej wieloletniej pracy przy zabiegach kosmetycznych oraz fryzjerstwie w Warszawie na Ursynowie. Wyróżnia nas kreatywność, ogromne doświadczenie oraz chęć nieustannego rozwoju. W naszym warszawskim studio urody pracują kreatywni profesjonaliści o twórczej wyobraźni. Zaangażowanie i pasja do wykonywanej pracy to cechy każdego pracownika Strefy Urody. Jesteśmy miejscem, które pozwoli Ci na chwilę relaksu, wprowadzi w świetny nastrój i da wytchnienie od codzienności.

“Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zabiegów, z których korzystam w salonie. W salonie zawsze mogę się odprężyć, podczas zabiegów, lubię te chwile relaksu. Dziękuję bardzo i do zobaczenia.”

Anna Makowiecka

„Jestem klientką salonu Strefa Urody. Polecam salon w 100% oraz przesympatyczną Panią Anię, której dziękuję za troskę podczas zabiegów. Pozdrawiam serdecznie”

Krystyna Przybyłek

“Polecam wszystkim, którzy maja problemy ze skórą! Pani dermo-kosmetyczka jest niesamowicie ciepłą, pełną uśmiechu osobą Posiada imponującą wiedzą dermatologiczno-medyczną. Doradza odpowiednie dermokosmetyki nawet po zabiegu i do pielęgnacji domowej po uprzednim badaniu skóry – jeździłam po wielu kosmetyczkach a żadna nie badała mi cery tak dokładnie i żadna nie robiła zabiegów tak dokładnie! Będę Panią Agnieszkę polecać znajomym i pozdrawiam serdecznie!”

Anna Kurzawa